Nils Ramhöj oljemålning

170693

RAMHÖJ, Nils (född1953): "Tidigt på morgonen", signerad Nils Ramhöj, olja på duk, 106x125 cm

Konst, Måleri

Nils Ramhöj oljemålning

Budhistorik (39 bud)
641903
8 000
641901
7 800
641900
7 600
641895
7 400
641827
7 200

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.