Lennart Jirlow färglitografi

170690

JIRLOW, Lennart (f.1936): Violinister, signerad L. Jirlow, 6/300, färglitografi, 47x61 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (13 bud)
641113
3 600
640063
3 400
640043
3 200
639691
639749

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.