Peter Dahl färglitografi

170684

DAHL, Peter (född 1934): Hommage ā Garibaldi Lindberg, signerad och numrerad Peter Dahl 117/210, färglitografi, bildytan 69x47,5 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (14 bud)
641814
4 800
641807
4 600
641812
4 600
641807
4 200
641810

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.