Bengt Nordenberg olja

170678

NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Figurscen på isen, signerad B. Nordenberg, olja på duk, 28x34,5 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Bengt Nordenberg olja

Budhistorik (8 bud)
642567
9 600
642428
9 400
642428
9 200
641254
9 000
642372
9 000

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.