Hugo Zuhr olja

170677

ZUHR, Hugo (1895-1971): Vid stranden, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 36,5x44,5 cm

Veck, krackeleringar

Konst, Måleri

Hugo Zuhr olja

Budhistorik (14 bud)
642913
642875
3 800
642727
3 600
642874
3 600
642727
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.