Oscar Hullgren olja

170674

HULLGREN, Oscar (1869-1948): "S:t Paul", signerad Oscar Hullgren, olja på pannå, 38x31,5 cm

Konst, Måleri

Oscar Hullgren olja

Budhistorik (9 bud)
642908
2 600
642535
2 400
642907
642535
641822
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.