Väggtapet bemålad

170670

VÄGGTAPET, bemålad, 1800-tal, otydligt signerad och daterad 94, ca 130x67 cm

Lite färgbortfall

Mattor/Textilier, Konst, Måleri

Väggtapet bemålad

Budhistorik (7 bud)
640513
600
640501
550
640463
500
640500
450
640463

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.