Johannes Olsson färglitografi

170667

OLSSON, Johannes (född 1945): (3) Kompositioner, signerad Johannes O, 237/250, färglitografi, vardera 60x48 cm

Johannes Olsson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
639954
3 800
639870
3 600
639841
3 400
639869
3 400
639841
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.