Lennart Jirolw färglitografi

170663

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Den gamla restaurangen", signerad L Jirlow, 67/310, färglitografi, 37x53, bladmått 47x65 cm

Lennart Jirolw färglitografi
Budhistorik (7 bud)
640351
3 600
639688
3 400
639470
3 200
630560
630559
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.