Lennart Nyström färglitografi

170659

NYSTRÖM, Lennart (född 1944): Triptyk, signerad Lennart Nyström, 74/95, färglitografi, vardera 78x58 cm

Lennart Nyström färglitografi

Budhistorik (6 bud)
640488
640475
637264
600
634934
550
633593
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.