Dion Pears oljemålning

170654

PEARS, Dion (1900-tal): French Grand Prix 1930, signerad Dion Pears, olja på duk, 61x91 cm

Konst, Måleri

Dion Pears oljemålning

Budhistorik (50 bud)
639455
11 500
639458
11 000
639455
10 500
639457
10 000
639455
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.