Kinesiska tavlor

170652

TAVLOR, 2 st, broderi resp. akvarell på siden, Kina, 1900-tal, 72x33 resp, 78x25 cm

Orientaliskt, Konst

Kinesiska tavlor

Budhistorik

2013-02-19 kl 22:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.