Puck Krumlinde pastell

170650

KRUMLINDE, Puck (1900-tal): Clown, signerad Puck Krumlinde, pastell, 47x37 cm

Konst, Måleri

Puck Krumlinde pastell

Budhistorik (1 bud)

633467
2013-02-15 14:05:18

2013-02-19 kl 22:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.