Kulo Green oljemålning

170647

GREEN, Kulo (1913-1972):Landskap, signerad Kulo Green, olja på pannå, 103x120 cm

Konst, Måleri

Kulo Green oljemålning

Budhistorik (29 bud)
639473
6 200
638561
6 000
639472
6 000
638561
5 800
639471
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.