Salvador Dali etsning med torrnål och handkoloreri

170642

DALI, Salvador (1904-1989) :"Urashima Taro", ur Japanese Fairy Tales, 1974, signerad Dali, XLVII/ LXXV, etsning med torrnål och handkolorering, 48x38 cm

Budhistorik (9 bud)
638412
638032
900
636927
750
636020
700
635786
650

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.