Malcolm Morley litografi

170639

MORLEY, Malcolm (född 1931): Utan titel, signerad Malcom Morley, numrerad 36/69, färglitografi, 60x90 cm

Malcolm Morley litografi
Budhistorik (8 bud)
639582
650
641017
600
639582
550
641016
500
639582
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.