Phil May gouache

170637

MAY, Phil (1900-tal): "1939 Fastest Car Road Race", signerad Phil May, gouache, 30x40 cm

Konst, Måleri

Phil May gouache

Budhistorik (14 bud)
639203
639165
639138
639107
850
639106

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.