Lennart Jirlow färglitografi

170636

JIRLOW, Lennart (född 1936): Vinkällaren, signerad och numrerad L. Jirlow, 67/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bladstorlek 48x65 cm

Saknar glas

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (7 bud)
639245
3 200
632091
630561
629604
600
629602
550

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.