Ingegerd Torhamn oljemålning

170623

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition med vas och glas, signerad it, olja på pannå, 46x37,5 cm

Litet färgbortfall

Konst, Måleri

Ingegerd Torhamn oljemålning

Budhistorik (14 bud)
641830
2 400
641829
641828
1 900
641825
1 800
641824
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.