Robert Högfeldt akvarell med krita

170622

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Susanna i badet, signerad R. Högfeldt, akvarell och krita 39,5x50 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
641751
641749
641749
1 900
641748
1 800
641741
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.