Axel Olson färglitografi

170621

OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, epreuve d'artiste, färglitografi, bildmått 56,5x41,5 cm

Axel Olson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
640801
639678
950
640799
900
639678
850
640797

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.