Ernst Smith oljemålning

170620

SMITH, Ernst (1868-1945): "Motiv från Hunnemara vid Karlshamn", signerad Ernst Smith och daterad 1927 a tergo, olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Ernst Smith oljemålning

Budhistorik (3 bud)

639533
638738
450
638736

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.