Fingerborgar i 18 k guld

170614

FINGERBORGAR, 2 st., 18 k guld, Göteborg 1860 resp. Conrad Thulin, Landskrona, 1800-tal, den senare i originaletui, total vikt ca 6,5 g

Bucklor

Guld/Smycken

Fingerborgar i 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
641670
1 400
639085
1 300
640849
1 300
639085
633344

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.