Anders Zorn etsning

170605

ZORN, Anders (1860-1920): Gulli II, signerad Zorn, etsning, 19,7x14,8 cm, se Asplund 280, Hjert & Hjert 165

Något gulnad, ej examinerad ur ram

Anders Zorn etsning

Budhistorik (12 bud)
639221
3 800
639220
3 600
639087
3 400
639217
3 400
639087
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.