Malcolm Morley litografi

170601

MORLEY, Malcolm (född 1931): Utan titel, signerad Malcom Morley, numrerad 36/69, färglitografi, 60x90 cm

Malcolm Morley litografi

Budhistorik (11 bud)
641129
641021
632481
633107
632481
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.