Åsa Magnusson oljemålning

170600

MAGNUSSON, Åsa (samtida): "Blå vinranka", monogramsignerad, tillskriven och daterad a tergo Åsa Magnusson 1984, 90x105 cm

Konst, Måleri

Åsa Magnusson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
641302
3 800
641104
3 600
641301
3 400
641104
3 200
641299

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.