Maja Arnell oljemålning

170599

ARNELL, Maj (1919-2005): "Föremål med vit ros", signerad MA, daterad a tergo -86, olja på duk, 67x63 cm

Några spikhål

Konst, Måleri

Maja Arnell oljemålning

Budhistorik (38 bud)
641215
9 400
639875
9 200
641212
9 000
639875
8 400
641211
8 200

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.