Malcolm Morley litografi

170597

MORLEY, Malcolm (född 1931): Utan titel, signerad Malcom Morley, numrerad 36/69, färglitografi, 60x90 cm

Malcolm Morley litografi

Budhistorik (11 bud)
641128
1 300
641019
632487
639960
632487
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.