Waldemar Sjölander akvarell

170594

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): Karvande kvinna, signerad och daterad Wald. Sjölander 1956, akvarell och tusch, 49x63 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Waldemar Sjölander akvarell

Budhistorik (18 bud)
641273
3 600
641261
3 400
641255
3 200
641226
641213
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.