Kjell Åslund olja

170579

ÅSLUND, Kjell ( född 1948 ): Abstrakt komposition, signerad Kjell Åslund, daterad a tergo 1991, olja på duk, 62x44,5 cm

Konst, Måleri

Kjell Åslund olja

Budhistorik (22 bud)
645202
3 800
644837
3 600
644825
3 400
644835
3 200
644825

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.