Victor Vasarely serigrafi

170573

VASARELY, Victor (1908-1997): Optisk komposition, signerad och
numrerad Vasarely 102 /250, färgserigrafi, 49,5x49,5 cm

Victor Vasarely serigrafi
Budhistorik (28 bud)
641565
3 400
641511
3 200
641489
641510
641489
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.