Baragwanath King akvarell

170559

KING, Baragwanath (1864-1939): Landskap i vind, signerad Baragwanath King, akvarell, 26x73 cm

Konst, Måleri

Baragwanath King akvarell

Budhistorik (15 bud)
641549
1 400
641557
1 300
641549
641548
641544

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.