Kerstin Ostwald olja

170553

OSTWALD, Kerstin (född 1936): Komposition, monogramsignerad och daterad KO 84, olja på duk, 95x145 cm

Ytskador (rispor)

Konst, Måleri

Kerstin Ostwald olja

Budhistorik (6 bud)
640083
500
633008
450
640082
450
633008
640081

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.