Olle Krantz olja

170551

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Vårpromenad", signerad Olle Krantz, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Måleri

Olle Krantz olja

Budhistorik (2 bud)

646494
640776
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.