Gipsrelief märkt Sergel

170550

RELIEF, efter Johan Tobias Sergel, gips, märkt Sergel 1797, diameter ca 70 cm

Kantskador, nagg

Konst, Skulptur

Gipsrelief märkt Sergel

Budhistorik (14 bud)
639231
4 200
638411
638423
3 800
638411
3 600
638422
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.