Naemi Eriksson olja

170549

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Flicka och solros, signerad och daterad Naemi Eriksson, 54x65 cm

Konst, Måleri

Naemi Eriksson olja

Budhistorik (15 bud)
645732
645742
950
645732
900
645731
850
637102

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.