Naemi Eriksson olja

170548

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Väntan", signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, 76x54 cm

Konst, Måleri

Naemi Eriksson olja

Budhistorik (12 bud)
642785
642784
850
642777
642766
700
642759
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.