Konrad Ekdahl olja

170543

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 49x60 cm

Konst, Måleri

Konrad Ekdahl olja

Budhistorik (23 bud)
644369
2 600
644368
2 400
644367
644366
644364
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.