Konrad Ekdahl olja

170542

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 39x49 cm

Konst, Måleri

Konrad Ekdahl olja

Budhistorik (15 bud)
642764
642719
642554
950
642474
900
642439
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.