Lampbord 1900-tal

170536

LAMPBORD, 1 par, valnöt med intarsia, fothylsor i mässing, höjd 58, 61x37 cm

Slitage

Lampbord 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
643902
647293
643902
950
647292
900
643902
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.