Olle Krantz olja

170535

KRANTZ, Olle (1906-1999): Droskan, signerad, olja på duk, 89x80 cm

Konst, Måleri

Olle Krantz olja

Budhistorik (11 bud)
642761
3 400
642760
3 200
642757
642757
2 800
642758
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.