Olle Krantz olja

170534

KRANTZ, Olle (1906-1999): Flicka med fiol, signerad Olle Krantz, olja på duk, 104x84 cm

Konst, Måleri

Olle Krantz olja

Budhistorik (4 bud)

641144
637140
637139
950
632894
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.