Olle Krantz olja

170533

KRANTZ, Olle (1906-1999): Fönsterutsikt, signerad och daterad Olle Krantz, olja på duk, 90x95 cm; påskrift a tergo Brahekyrkan, Visingsö

Tryckmärken

Konst, Måleri

Olle Krantz olja

Budhistorik (6 bud)
640348
637512
635377
634856
634844
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.