Kerstin Ostwald olja

170530

OSTWALD Kerstin (född 1936): Familjen, signerad Kerstin Ostwald, olja på duk, 70x95 cm; tryckmärke efter spännram

Konst, Måleri

Kerstin Ostwald olja

Budhistorik (5 bud)
639262
640080
639262
637134
637132

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.