Samekniv nålhus pilspetsar

170529

SAMEKNIV, NÅLHUS, daterade 1915, PILSPETSAR, 2 st, flinta, med mera

Skador

Etnografica

Samekniv nålhus pilspetsar

Budhistorik (11 bud)
639298
750
637130
700
639297
700
637130
600
638487
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.