Gallerskålar 1800-tal

170527

GALLERSKÅLAR på fat, 1 par, 1800-tal, genombruten dekor i underglasyr blått, höjd 10, 25x20 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Gallerskålar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
639283
450
639163
639280
639163
631078

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.