Georg Arsenius oljemålning

170522

ARSENIUS, George (1855-1908): Sadlad skimmel, signerad och daterad G. Arsenius Chantilly 1887, olja på duk, 55x38 cm

Konst, Måleri

Georg Arsenius oljemålning

Budhistorik (25 bud)
641502
18 500
641504
18 000
641502
17 500
641499
17 000
641490
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.