Stop vas tenn

170517

STOP, 2 st, 1800-tal, VAS, FLASKA med propp, tenn, höjd 17,5-30,5 cm

Skador och lagningar

Diverse

Stop vas tenn

Budhistorik (5 bud)
632200
600
635108
600
632200
630956
629300

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.