Ryno Friberg oljemålning

170516

FRIBERG, Ryno (född 1920): Stilleben, signerad och daterad Ryno 49, olja på pannå, 27x22 cm

Konst, Måleri

Ryno Friberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
638752
1 600
639154
638752
1 400
639150
1 300
638752

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.