Fat 1700/1800-tal

170514

FAT, 2 st, 1700/1800-tal, troligen Holland, fajans, diameter 35,5 cm

Skador och lagningar samt nagg

Keramik/Porslin

Fat 1700/1800-tal

Budhistorik (19 bud)
639250
3 600
638727
3 400
639248
3 400
638727
3 200
639247

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.